Szukaj ...

  • w kategorii
  • od do
LOGO woj. świętokrzyskiegoHerb woj. świętokrzyskiego
plenru
dla niedowidzaćych
tworz pdf

Wydarzenia

2018-11-27

Polska Wschodnia na start! – szkolenia dla studentów / 13 grudnia Kielce

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza studentów z Olsztyna, Białegostoku, Lublina, Kielc i Rzeszowa do udziału w cyklu szkoleń biznesowo-networkingowych poświęconych możliwościom pozyskania dotycji na wprowadzenie firmy na rynek. ...

2018-05-23

Spotkanie Grupy Sterującej międzynarodowego projektu ATM for SME`s

W dniach 17-18 maja 2018 r. w Cagliari odbyło się spotkanie Grupy Sterującej  międzynarodowego projektu  ATM for SME`s – “Access to Microfinance for Small and Medium-sized Enterprises”, (“Dostęp do mikrofinansowania dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw”), realizowanego przez Biuro Regionalne Województwa Świętokrzyskiego w Brukseli w ramach Programu INTERREG EUROPA. ...

2016-11-17

Koreańskie Forum Biznesowe

Polsko-Kazachstańska Izba Handlowo-Przemysłowa zaprasza do udziału w Koreańskim Forum Biznesowym. Forum odbędzie się 1 grudnia 2016 w godzinach od 10.00 do 18.00 w sali konferencyjnej hotelu Novotel Warsaw. ...

więcej

spwzswpz

Spotkanie Grupy Sterującej międzynarodowego projektu ATM for SME`s

W dniach 17-18 maja 2018 r. w Cagliari odbyło się spotkanie Grupy Sterującej  międzynarodowego projektu  ATM for SME`s – “Access to Microfinance for Small and Medium-sized Enterprises”, (“Dostęp do mikrofinansowania dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw”), realizowanego przez Biuro Regionalne Województwa Świętokrzyskiego w Brukseli w ramach Programu INTERREG EUROPA.


Spotkanie to poświęcone było podsumowaniu przez węgierskiego lidera Fejér Enterprise Agency ostatnich dwóch lat działalności projektu, poziom wydatkowania założonych środków finansowych, a także omówiony został aktualny stan wdrażania działań w poszczególnych regionach, w tym opracowanie Przewodnika Dobrych Praktyk w mikrofinansowaniu.

Jednocześnie, węgierski partner Zala County Foundation for Enterprise Promotion przedstawił zarys opracowywanego Regionalnego Planu Działań mającego na celu ulepszenie istniejących procedur, stworzenie wzorcowego modelu mikrofinansowania sektora MŚP, poprzez zaimplementowanie do regionów uczestniczących w projekcie najlepszych praktyk jakie udało się wypracować w krajach partnerskich oraz wprowadzenie nowych instrumentów polityki wsparcia sektora MŚP, opartych o międzynarodowe doświadczenia. Liliana Krężołek, Kierownik Biura Regionalnego Województwa Świętokrzyskiego w Brukseli, funkcjonującego w ramach Departamentu Polityki Regionalnej UMWŚ przedstawiła także regionalne doświadczenia we wdrażaniu projektów międzynarodowych między innymi w obszarze Programu INTERREG.

Województwo Świętokrzyskie realizuje projekt ATM for SME`s wspólnie z pozostałymi dziewięcioma partnerami z krajów takich jak m.in.: Węgry, Belgia, Niemcy, Hiszpania, Chorwacja czy Włochy.

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Program  INTERREG EUROPA, Oś priorytetowa 2. Wzmacnianie konkurencyjności MŚP.

Kalendarium

Marzec 2019
PonWtŚrCzPtSobNdz
        123
45678910
11121314151617
18192021
22

1 wydarzenie dnia 22-3-2019

- „Różne oblicza promocji turystycznej w Polsce i na Węgrzech – dobre praktyki”

2324
25262728293031

Galeria

Współpraca zagraniczna

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Zespól redakcyjny Świętokrzyskiej Platformy Współpracy Zagranicznej
Departament Promocji, Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki
Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego
25-502 Kielce, ul. Paderewskiego 34A
tel. 41 341 69 14
faks 41 344 36 11
spwz@sejmik.kielce.pl
Projekt pn. “Świętokrzyska platforma współpracy zagranicznej” w ramach konkursu “Wsparcie obywatelskiego i samorządowego wymiaru polskiej polityki zagranicznej 2013” jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

realizacja: strony internetowe NET-atak.pl

F O R U M

Login:

Hasło:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła? Kliknij tutaj!