Szukaj ...

  • w kategorii
  • od do
LOGO woj. świętokrzyskiegoHerb woj. świętokrzyskiego
plenru
dla niedowidzaćych
tworz pdf

Wydarzenia

2018-11-27

Polska Wschodnia na start! – szkolenia dla studentów / 13 grudnia Kielce

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza studentów z Olsztyna, Białegostoku, Lublina, Kielc i Rzeszowa do udziału w cyklu szkoleń biznesowo-networkingowych poświęconych możliwościom pozyskania dotycji na wprowadzenie firmy na rynek. ...

2018-05-23

Spotkanie Grupy Sterującej międzynarodowego projektu ATM for SME`s

W dniach 17-18 maja 2018 r. w Cagliari odbyło się spotkanie Grupy Sterującej  międzynarodowego projektu  ATM for SME`s – “Access to Microfinance for Small and Medium-sized Enterprises”, (“Dostęp do mikrofinansowania dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw”), realizowanego przez Biuro Regionalne Województwa Świętokrzyskiego w Brukseli w ramach Programu INTERREG EUROPA. ...

2016-11-17

Koreańskie Forum Biznesowe

Polsko-Kazachstańska Izba Handlowo-Przemysłowa zaprasza do udziału w Koreańskim Forum Biznesowym. Forum odbędzie się 1 grudnia 2016 w godzinach od 10.00 do 18.00 w sali konferencyjnej hotelu Novotel Warsaw. ...

więcej

spwzswpz

O promocji turystycznej w międzynarodowym gronie

Pod patronatem marszałka województwa Andrzeja Bętkowskiego 22 marca odbędzie się konferencja ph. „Różne oblicza promocji turystycznej w Polsce i na Węgrzech – dobre praktyki”. Podczas spotkania, organizowanego w ramach tegorocznych Dni Przyjaźni Polsko-Węgierskiej, poruszone zostaną m.in. kwestie promocji miast, najnowszych trendów w turystyce oraz rola tej branży jako kluczowej w gospodarce Węgier. Początek wydarzenia o godz. 11.00 w budynku Filharmonii Świętokrzyskiej.


W konferencji zapowiedzieli udział przedstawiciele branży turystycznej z Polski i Węgier, którzy na początek wysłuchają prelekcji Darii Malickiej z Uniwersytetu Jana Kochanowskiego o trendach nowoczesnej promocji w turystyce. Burmistrz węgierskiego Veszprem opowie o wpływie turystyki kulturowej na rozwój miasta, natomiast Bożena Balogh, dyrektor Biura Turystycznego VITAL z Warszawy i touroperator węgierski, przedstawi turystykę jako kluczowy sektor gospodarki Węgier oraz sposoby na rozwój i skuteczny marketing.

Głównym punktem seminarium będzie debata o nowoczesnych metodach promocji miast z udziałem: Jacka Kowalczyka, prezesa Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Świętokrzyskiego, Agnieszki Sikorskiej, dyrektor Śląskiej Organizacji Turystycznej, Wioli Samborskiej, byłej dyrektor Biura Promocji Miasta i Turystyki Urzędu Miasta we Wrocławiu. Poprowadzi ją Adam Gąsior, redaktor naczelny portalu www.waszaturystyka.pl.

Druga część spotkania poświęcona będzie produktowi turystycznemu. O tym, czym produkt turystyczny jest w teorii i w praktyce opowie Małgorzata Wilk-Grzywna, dyrektor Biura Zarządu Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Świętokrzyskiego. Model współpracy i promocji markowego produktu turystycznego na przykładzie Jury Krakowsko-Częstochowskiej zaprezentuje Robert Nieroda, dyrektor biura Związku Gmin Jurajskich Szlak Orlich Gniazd. Na zakończenie uczestnicy wysłuchają Andrzeja Olszewskiego, założyciela Żywego Muzeum Piernika w Toruniu, który przedstawi model promocji swojej placówki opartej na jakości.

Kalendarium

Kwiecień 2019
PonWtŚrCzPtSobNdz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

Galeria

Współpraca zagraniczna

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Zespól redakcyjny Świętokrzyskiej Platformy Współpracy Zagranicznej
Departament Promocji, Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki
Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego
25-502 Kielce, ul. Paderewskiego 34A
tel. 41 341 69 14
faks 41 344 36 11
spwz@sejmik.kielce.pl
Projekt pn. “Świętokrzyska platforma współpracy zagranicznej” w ramach konkursu “Wsparcie obywatelskiego i samorządowego wymiaru polskiej polityki zagranicznej 2013” jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

realizacja: strony internetowe NET-atak.pl

F O R U M

Login:

Hasło:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła? Kliknij tutaj!