Szukaj ...

  • w kategorii
  • od do
LOGO woj. świętokrzyskiegoHerb woj. świętokrzyskiego
plenru
dla niedowidzaćych
tworz pdf

Wydarzenia

2019-05-30

Zaproszenie na misję gospodarczą w Szanghaju

Polska Agencja Inwestycji i Handlu już po raz drugi została zaproszona do przygotowania udziału Polski w targach China International Import Expo, które odbędą się w dniach 5-10 listopada br. w Szanghaju. To największa tego typu impreza w Chinach organizowana z inicjatywy i pod patronatem Prezydenta Chin – Xi Jingpinga. Udział w targach stanowi niepowtarzalną okazję do zaprezentowania produktów Państwa firmy. Istotnym celem targów jest promocja w Chinach zagranicznych produktów konsumpcyjnych wysokiej jakości. ...

2018-11-27

Swiętokrzyski Trójkąt Uzdrowiskowy- misja gospodarcza tour operatorów

Sektor turystyczno-uzdrowiskowy jest jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się sektorów Regionu Świętokrzyskiego, którego potencjał można istotnie zwiększyć poprzez działania promocyjne. W takie przedsięwzięcia wpisuje się planowana przez Departament Inwestycji i Rozwoju Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego w dniach 12 – 15 czerwca 2019r. misja przyjazdowa gości zagranicznych połączona z VI spotkaniem sieciującym pn.: „Świętokrzyski Trójkąt Uzdrowiskowy”, które odbędzie się w dniu 14 czerwca w Busku-Zdroju. Celem tego wydarzenia, jak w latach ubiegłych będzie promocja regionalnych możliwości tego sektora na rynkach zagranicznych oraz nawiązanie nowych, trwałych kontaktów. Program wydarzenia przewiduje w części merytorycznej, oprócz wystąpień znakomitych ekspertów, również wizyty w lokalnych sanatoriach i szpitalach uzdrowiskowych. ...

2018-05-23

Spotkanie Grupy Sterującej międzynarodowego projektu ATM for SME`s

W dniach 17-18 maja 2018 r. w Cagliari odbyło się spotkanie Grupy Sterującej  międzynarodowego projektu  ATM for SME`s – “Access to Microfinance for Small and Medium-sized Enterprises”, (“Dostęp do mikrofinansowania dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw”), realizowanego przez Biuro Regionalne Województwa Świętokrzyskiego w Brukseli w ramach Programu INTERREG EUROPA. ...

więcej

spwzswpz

Świętokrzyskie firmy na targach rolniczych w Belgii

Dom Polski Wschodniej w Brukseli zorganizował wspólne stoisko promocyjne podczas dorocznych Targów Rolnictwa, Leśnictwa oraz Agrobiznesu – Foire de Libramont, które odbyły się w belgijskiej miejscowości Libramont-Chevigny w dniach 26-29 lipca 2019 r.


W tym roku zaprezentowały się firmy z trzech regionów Polski Wschodniej: AGROTECH KIELCE, ERMET SP. J i MICHALAK MACHINES z województwa świętokrzyskiego, Polska Federacja Ziemniaka – Centrala Nasienna Nidzica z województwa warmińsko-mazurskiego, a także firmy STOP – SUN i Matiaszówka z gminy Tuczna oraz Lubelskie Zioła i Eco – Farm Sosnówka z województwa lubelskiego.

Oferta firm z Polski Wschodniej spotkała się z dużym zainteresowaniem odwiedzających. Uczestnictwo w tak ogromnej imprezie było również okazją dla naszych firm do nawiązania nowych kontaktów biznesowych.
Tegoroczne targi Foire de Libramont, które tradycyjnie już od 85 lat odbywają się w ostatni weekend lipca są największą tego typu imprezą w Europie. W tym roku uczestniczyło w niej około 220 tysięcy zwiedzających i 800 wystawców, którzy zaprezentowali blisko 5 tysięcy marek swoich produktów na przestrzeni wystawienniczej o powierzchni 300 tysięcy metrów kwadratowych.

Świętokrzyskie, w imieniu Biura Regionalnego Województwa Świętokrzyskiego w Brukseli, reprezentował przedstawiciel regionalny Konrad Cedro. Biuro Regionalne Województwa Świętokrzyskiego w Brukseli funkcjonuje w ramach Oddziału ds. Promocji Gospodarczej Regionu, Departamentu Inwestycji i Rozwoju Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego.

Województwo Świętokrzyskie jest koordynatorem działań Domu Polski Wschodniej w Brukseli w 2019 r.

Galeria zdjęć

  • spwz

Kalendarium

Sierpień 2019
PonWtŚrCzPtSobNdz
      1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Galeria

Współpraca zagraniczna

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Zespól redakcyjny Świętokrzyskiej Platformy Współpracy Zagranicznej
Departament Promocji, Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki
Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego
25-502 Kielce, ul. Paderewskiego 34A
tel. 41 341 69 14
faks 41 344 36 11
spwz@sejmik.kielce.pl
Projekt pn. “Świętokrzyska platforma współpracy zagranicznej” w ramach konkursu “Wsparcie obywatelskiego i samorządowego wymiaru polskiej polityki zagranicznej 2013” jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

realizacja: strony internetowe NET-atak.pl

F O R U M

Login:

Hasło:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła? Kliknij tutaj!