Szukaj ...

  • w kategorii
  • od do
LOGO woj. świętokrzyskiegoHerb woj. świętokrzyskiego
plenru
dla niedowidzaćych
tworz pdf

Wydarzenia

2019-05-30

Zaproszenie na misję gospodarczą w Szanghaju

Polska Agencja Inwestycji i Handlu już po raz drugi została zaproszona do przygotowania udziału Polski w targach China International Import Expo, które odbędą się w dniach 5-10 listopada br. w Szanghaju. To największa tego typu impreza w Chinach organizowana z inicjatywy i pod patronatem Prezydenta Chin – Xi Jingpinga. Udział w targach stanowi niepowtarzalną okazję do zaprezentowania produktów Państwa firmy. Istotnym celem targów jest promocja w Chinach zagranicznych produktów konsumpcyjnych wysokiej jakości. ...

2018-11-27

Swiętokrzyski Trójkąt Uzdrowiskowy- misja gospodarcza tour operatorów

Sektor turystyczno-uzdrowiskowy jest jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się sektorów Regionu Świętokrzyskiego, którego potencjał można istotnie zwiększyć poprzez działania promocyjne. W takie przedsięwzięcia wpisuje się planowana przez Departament Inwestycji i Rozwoju Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego w dniach 12 – 15 czerwca 2019r. misja przyjazdowa gości zagranicznych połączona z VI spotkaniem sieciującym pn.: „Świętokrzyski Trójkąt Uzdrowiskowy”, które odbędzie się w dniu 14 czerwca w Busku-Zdroju. Celem tego wydarzenia, jak w latach ubiegłych będzie promocja regionalnych możliwości tego sektora na rynkach zagranicznych oraz nawiązanie nowych, trwałych kontaktów. Program wydarzenia przewiduje w części merytorycznej, oprócz wystąpień znakomitych ekspertów, również wizyty w lokalnych sanatoriach i szpitalach uzdrowiskowych. ...

2018-05-23

Spotkanie Grupy Sterującej międzynarodowego projektu ATM for SME`s

W dniach 17-18 maja 2018 r. w Cagliari odbyło się spotkanie Grupy Sterującej  międzynarodowego projektu  ATM for SME`s – “Access to Microfinance for Small and Medium-sized Enterprises”, (“Dostęp do mikrofinansowania dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw”), realizowanego przez Biuro Regionalne Województwa Świętokrzyskiego w Brukseli w ramach Programu INTERREG EUROPA. ...

więcej

spwzswpz

Organizacje pozarządowe


2013-11-15

Buska Lokalna Grupa Działania „Słoneczny Lider”

Buska Lokalna Grupa Działania „Słoneczny Lider”
Buska Lokalna Grupa Działania „Słoneczny Lider” jest partnerstwem trójsektorowym, składającym się z przedstawicieli sektora publicznego, gospodarczego i społecznego.

więcej

2013-11-22

Stowarzyszenie Edukacja przez Internet

Stowarzyszenie Edukacja przez Internet
Stowarzyszenie Edukacja przez Internet działa na rzecz rozwoju edukacji. Skupiamy się na promowaniu i wdrażaniu innowacyjnych sposobów kształcenia.

więcej

2013-11-10

Stowarzyszenie Integracja i Rozwój

spwz
Stowarzyszenie Integracja i Rozwój (SIR) działalność rozpoczęło 19.05. 2001 w Kielcach.  Zgodnie ze swoim statutem, SIR realizuje cele w zakresie działalności naukowo-technicznej, edukacji i oświaty na rzecz rozwoju społeczności lokalnych, wspierania inicjatyw społecznych, działalności kulturalnej, fizycznej i sportu, ochrony wartości dziedzictwa kulturowego społeczności lokalnych, ochrony środowiska, ochrony zdrowia i pomocy społecznej oraz rehabilitacji zdrowotnej i społecznej inwalidów.

więcej

2013-11-15

Świętokrzyskie Centrum Fundacji Demokracji Lokalnej w Kielcach

Świętokrzyskie Centrum Fundacji Demokracji Lokalnej w Kielcach
Świętokrzyskie Centrum Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej (ŚC FRDL) w Kielcach jest jednym z czternastu regionalnych ośrodków Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej (FRDL), będącej od 1989 r. największą polską organizacją pozarządową.

więcej

2013-11-15

Świętokrzyskie Stowarzyszenie Bilardowe

Świętokrzyskie Stowarzyszenie Bilardowe
Świętokrzyskie Stowarzyszenie Bilardowe   zwane dalej “ŚSBil”, jest stowarzyszeniem działającym w dziedzinie sportu bilardowego, obejmując takie rodzaje gry jak:  pool bilard ,karambol, snooker i piramidę.

więcej

Kalendarium

Wrzesień 2019
PonWtŚrCzPtSobNdz
            1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30           

Galeria

Współpraca zagraniczna

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Zespól redakcyjny Świętokrzyskiej Platformy Współpracy Zagranicznej
Departament Promocji, Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki
Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego
25-502 Kielce, ul. Paderewskiego 34A
tel. 41 341 69 14
faks 41 344 36 11
spwz@sejmik.kielce.pl
Projekt pn. “Świętokrzyska platforma współpracy zagranicznej” w ramach konkursu “Wsparcie obywatelskiego i samorządowego wymiaru polskiej polityki zagranicznej 2013” jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

realizacja: strony internetowe NET-atak.pl

F O R U M

Login:

Hasło:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła? Kliknij tutaj!