Szukaj ...

  • w kategorii
  • od do
LOGO woj. świętokrzyskiegoHerb woj. świętokrzyskiego
plenru
dla niedowidzaćych
tworz pdf

Wydarzenia

2019-05-30

Zaproszenie na misję gospodarczą w Szanghaju

Polska Agencja Inwestycji i Handlu już po raz drugi została zaproszona do przygotowania udziału Polski w targach China International Import Expo, które odbędą się w dniach 5-10 listopada br. w Szanghaju. To największa tego typu impreza w Chinach organizowana z inicjatywy i pod patronatem Prezydenta Chin – Xi Jingpinga. Udział w targach stanowi niepowtarzalną okazję do zaprezentowania produktów Państwa firmy. Istotnym celem targów jest promocja w Chinach zagranicznych produktów konsumpcyjnych wysokiej jakości. ...

2018-11-27

Swiętokrzyski Trójkąt Uzdrowiskowy- misja gospodarcza tour operatorów

Sektor turystyczno-uzdrowiskowy jest jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się sektorów Regionu Świętokrzyskiego, którego potencjał można istotnie zwiększyć poprzez działania promocyjne. W takie przedsięwzięcia wpisuje się planowana przez Departament Inwestycji i Rozwoju Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego w dniach 12 – 15 czerwca 2019r. misja przyjazdowa gości zagranicznych połączona z VI spotkaniem sieciującym pn.: „Świętokrzyski Trójkąt Uzdrowiskowy”, które odbędzie się w dniu 14 czerwca w Busku-Zdroju. Celem tego wydarzenia, jak w latach ubiegłych będzie promocja regionalnych możliwości tego sektora na rynkach zagranicznych oraz nawiązanie nowych, trwałych kontaktów. Program wydarzenia przewiduje w części merytorycznej, oprócz wystąpień znakomitych ekspertów, również wizyty w lokalnych sanatoriach i szpitalach uzdrowiskowych. ...

2018-05-23

Spotkanie Grupy Sterującej międzynarodowego projektu ATM for SME`s

W dniach 17-18 maja 2018 r. w Cagliari odbyło się spotkanie Grupy Sterującej  międzynarodowego projektu  ATM for SME`s – “Access to Microfinance for Small and Medium-sized Enterprises”, (“Dostęp do mikrofinansowania dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw”), realizowanego przez Biuro Regionalne Województwa Świętokrzyskiego w Brukseli w ramach Programu INTERREG EUROPA. ...

więcej

spwzswpz

Warsztaty „Od zrównoważonych lokalnych planów energetycznych do konkretnych projektów i oszczędności”.

Ambasada Królestwa Danii we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Świętokrzyskiego oraz EC Network/ManagEnergy i partnerami projektu Smart Living organizuje interaktywne warsztaty, które odbędą się 30 października 2014 roku w Międzynarodowym Centrum Kultur przy ul.Żeromskiego 12 w Kielcach. Temat przewodni warsztatów to „Od zrównoważonych lokalnych planów energetycznych do konkretnych projektów i oszczędności”.
Warsztaty skierowane są przede wszystkim do przedstawicieli samorządów z województwa świętokrzyskiego oraz instytucji odpowiedzialnych za wdrażanie instrumentów podnoszących efektywność energetyczną w budynkach publicznych. Lokalne programy planowania energetycznego stanowią kluczowy element w budowaniu gospodarki efektywnej energetycznie.

Efektywność energetyczna polskiej gospodarki jest około dwa razy niższa niż średnia w krajach Unii Europejskiej, zaś budynki odpowiadają za niemal 40% całkowitego zużycia energii. Daje to ogromny potencjał dla oszczędności. Duńskie doświadczenia z realizacji konkretnych przedsięwzięć i rezultaty tego typu projektów, które zostaną zaprezentowane podczas warsztatów, mogą być inspirujące przy podejmowaniu działań dostosowawczych na szczeblu lokalnym.
Zapraszamy Państwa serdecznie do udziału w warsztatach, będących pierwszymi z cyklu wydarzeń w ramach projektu Smart Living zaplanowanego na lata 2014-2017. Wszelkich dodatkowych informacji na temat warsztatów oraz projektu Smart Living udziela Katarzyna Wojda, Ambasada Królestwa Danii, tel.: 22 565 29 49, e-mail: katwoj@um.dk.
Zgłoszenia będą przyjmowane pod numerem tel.: 22 565 29 12, e-mail: annmaz@um.dk w terminie do 24 października 2014 roku.

Warsztaty będą prowadzone w języku polskim, z tłumaczeniem na język angielski, wstęp wolny.

Do pobrania:

Zaproszenie na warsztaty

program warsztatów

 

Kalendarium

Wrzesień 2019
PonWtŚrCzPtSobNdz
            1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30           

Galeria

Współpraca zagraniczna

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Zespól redakcyjny Świętokrzyskiej Platformy Współpracy Zagranicznej
Departament Promocji, Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki
Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego
25-502 Kielce, ul. Paderewskiego 34A
tel. 41 341 69 14
faks 41 344 36 11
spwz@sejmik.kielce.pl
Projekt pn. “Świętokrzyska platforma współpracy zagranicznej” w ramach konkursu “Wsparcie obywatelskiego i samorządowego wymiaru polskiej polityki zagranicznej 2013” jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

realizacja: strony internetowe NET-atak.pl

F O R U M

Login:

Hasło:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła? Kliknij tutaj!