Szukaj ...

  • w kategorii
  • od do
LOGO woj. świętokrzyskiegoHerb woj. świętokrzyskiego
plenru
dla niedowidzaćych
tworz pdf

Wydarzenia

2019-05-30

Zaproszenie na misję gospodarczą w Szanghaju

Polska Agencja Inwestycji i Handlu już po raz drugi została zaproszona do przygotowania udziału Polski w targach China International Import Expo, które odbędą się w dniach 5-10 listopada br. w Szanghaju. To największa tego typu impreza w Chinach organizowana z inicjatywy i pod patronatem Prezydenta Chin – Xi Jingpinga. Udział w targach stanowi niepowtarzalną okazję do zaprezentowania produktów Państwa firmy. Istotnym celem targów jest promocja w Chinach zagranicznych produktów konsumpcyjnych wysokiej jakości. ...

2018-11-27

Swiętokrzyski Trójkąt Uzdrowiskowy- misja gospodarcza tour operatorów

Sektor turystyczno-uzdrowiskowy jest jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się sektorów Regionu Świętokrzyskiego, którego potencjał można istotnie zwiększyć poprzez działania promocyjne. W takie przedsięwzięcia wpisuje się planowana przez Departament Inwestycji i Rozwoju Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego w dniach 12 – 15 czerwca 2019r. misja przyjazdowa gości zagranicznych połączona z VI spotkaniem sieciującym pn.: „Świętokrzyski Trójkąt Uzdrowiskowy”, które odbędzie się w dniu 14 czerwca w Busku-Zdroju. Celem tego wydarzenia, jak w latach ubiegłych będzie promocja regionalnych możliwości tego sektora na rynkach zagranicznych oraz nawiązanie nowych, trwałych kontaktów. Program wydarzenia przewiduje w części merytorycznej, oprócz wystąpień znakomitych ekspertów, również wizyty w lokalnych sanatoriach i szpitalach uzdrowiskowych. ...

2018-05-23

Spotkanie Grupy Sterującej międzynarodowego projektu ATM for SME`s

W dniach 17-18 maja 2018 r. w Cagliari odbyło się spotkanie Grupy Sterującej  międzynarodowego projektu  ATM for SME`s – “Access to Microfinance for Small and Medium-sized Enterprises”, (“Dostęp do mikrofinansowania dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw”), realizowanego przez Biuro Regionalne Województwa Świętokrzyskiego w Brukseli w ramach Programu INTERREG EUROPA. ...

więcej

spwzswpz

Pierwsi pielgrzymi na Światowe Dni Młodzieży dotarli do diecezji kieleckiej

Ponad 1750 pielgrzymów przybywających do Polski na Światowe Dni Młodzieży Kraków 2016 przyjmie diecezja kielecka. Pierwsze grupy – z Mozambiku – dotarły już w ostatnią niedzielę. Goście z całego świata będą uczestniczyć w Diecezjalnym Etapie Światowych Dni Młodzieży, który rozpoczyna się we wtorek, 19 lipca 2016 roku.


Diecezja kielecka będzie gościć pielgrzymów z 26 krajów. Do jutra wszyscy powinni dotrzeć na miejsce zakwaterowania u rodzin w 48 parafiach. Wśród zaplanowanych na najbliższy tydzień wydarzeń przewidziane są dwa główne spotkania:
- w Wiślicy - 21 lipca - na Placu Miejskim (występy zespołów w godz.12.30 -16.00, nabożeństwo różańcowe w godz. 16.30 – 18.30)
- w Kielcach - 23 lipca - na Kolporter Arenie o godz. 15.30, eucharystia i uwielbienie (wejście na stadion – bramkami od Alei Legionów, gdzie ruchem pokierują wolontariusze wręczając bilety pomagające zająć miejsca w wyznaczonych sektorach).
Organizatorzy zapraszają młodzież i dorosłych do udziału w obydwu spotkaniach. Wstęp na wydarzenia jest wolny.

Ponadto w programie pobytu gości są m. in. spotkania integracyjne, spotkania w parafiach, wycieczki krajoznawcze po regionie, udział w występach artystycznych, nabożeństwach. Do Krakowa pielgrzymi pojadą 25 lipca.

Szczegółowy harmonogram Diecezjalnego Etapu ŚDM znajduje się na stronie internetowej diecezji kieleckiej.

Źródło: www.diecezja.kielce.pl

Kalendarium

Wrzesień 2019
PonWtŚrCzPtSobNdz
            1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30           

Galeria

Współpraca zagraniczna

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Zespól redakcyjny Świętokrzyskiej Platformy Współpracy Zagranicznej
Departament Promocji, Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki
Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego
25-502 Kielce, ul. Paderewskiego 34A
tel. 41 341 69 14
faks 41 344 36 11
spwz@sejmik.kielce.pl
Projekt pn. “Świętokrzyska platforma współpracy zagranicznej” w ramach konkursu “Wsparcie obywatelskiego i samorządowego wymiaru polskiej polityki zagranicznej 2013” jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

realizacja: strony internetowe NET-atak.pl

F O R U M

Login:

Hasło:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła? Kliknij tutaj!