Szukaj ...

  • w kategorii
  • od do
LOGO woj. świętokrzyskiegoHerb woj. świętokrzyskiego
plenru
dla niedowidzaćych
tworz pdf

Wydarzenia

2018-11-27

Swiętokrzyski Trójkąt Uzdrowiskowy- misja gospodarcza tour operatorów

Sektor turystyczno-uzdrowiskowy jest jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się sektorów Regionu Świętokrzyskiego, którego potencjał można istotnie zwiększyć poprzez działania promocyjne. W takie przedsięwzięcia wpisuje się planowana przez Departament Inwestycji i Rozwoju Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego w dniach 12 – 15 czerwca 2019r. misja przyjazdowa gości zagranicznych połączona z VI spotkaniem sieciującym pn.: „Świętokrzyski Trójkąt Uzdrowiskowy”, które odbędzie się w dniu 14 czerwca w Busku-Zdroju. Celem tego wydarzenia, jak w latach ubiegłych będzie promocja regionalnych możliwości tego sektora na rynkach zagranicznych oraz nawiązanie nowych, trwałych kontaktów. Program wydarzenia przewiduje w części merytorycznej, oprócz wystąpień znakomitych ekspertów, również wizyty w lokalnych sanatoriach i szpitalach uzdrowiskowych. ...

2018-05-23

Spotkanie Grupy Sterującej międzynarodowego projektu ATM for SME`s

W dniach 17-18 maja 2018 r. w Cagliari odbyło się spotkanie Grupy Sterującej  międzynarodowego projektu  ATM for SME`s – “Access to Microfinance for Small and Medium-sized Enterprises”, (“Dostęp do mikrofinansowania dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw”), realizowanego przez Biuro Regionalne Województwa Świętokrzyskiego w Brukseli w ramach Programu INTERREG EUROPA. ...

2016-11-17

Koreańskie Forum Biznesowe

Polsko-Kazachstańska Izba Handlowo-Przemysłowa zaprasza do udziału w Koreańskim Forum Biznesowym. Forum odbędzie się 1 grudnia 2016 w godzinach od 10.00 do 18.00 w sali konferencyjnej hotelu Novotel Warsaw. ...

więcej

spwzswpz

Ministerstwo Gospodarki (MG)

Misją Ministerstwa Gospodarki jest „stworzenie najlepszych w Europie warunków do prowadzenia działalności gospodarczej”.


W zakresie współpracy międzynarodowej ministerstwo realizuje swą misję dbając o uwzględnienie polskich interesów w polityce handlowej Unii Europejskiej, zarówno odnośnie państw członkowskich, jak i państw trzecich, na międzynarodowych rynkach pracy, jak również poprzez współpracę gospodarczą z krajami wschodnimi i pozaeuropejskimi. Ministerstwo reprezentuje interesy Polski w organizacjach międzynarodowych, m.in. OECD.

W 2009 r. w ramach projektu systemowego współfinansowanego ze środków Unii Eurpejskiej ministerstwo utworzyło sieć Centrów Obsługi Inwestorów i Eksporterów (COIE). COIE działają przy urzędach marszałkowskich lub innych jednostkach wybranych przez urzędy marszałkowskie, a ich zadaniem jest świadczenie bezpłatnych usług informacyjnych dla przedsiębiorców na temat możliwości eksportu ich produkcji oraz inwestowania za granicą. Ponadto COIE działają na rzecz przyciągania zagranicznych inwestorów do Polski, m.in. udzielając nieodpłatnie informacji inwestorom zagranicznym.

Ministerstwo nadzoruje również działalność Wydziałów Promocji Handlu i Inwestycji (WPHI), które realizują swe zadania w ramach polskich placówek dyplomatycznych. Korzystając z bezpośredniego dostępu do informacji na temat rynków zagranicznych, WPHI współpracują z COIE, zapewniając im wsparcie merytoryczne.

Więcej informacji na stronie: http://www.mg.gov.pl/Wspolpraca+miedzynarodowa

Kalendarium

Maj 2019
PonWtŚrCzPtSobNdz
    12345
6789
10

1 wydarzenie dnia 10-5-2019

- Dni otwarte funduszy europejskich

11

1 wydarzenie dnia 11-5-2019

- Dni otwarte funduszy europejskich

12

1 wydarzenie dnia 12-5-2019

- Dni otwarte funduszy europejskich

13141516171819
20212223242526
2728293031   

Galeria

Współpraca zagraniczna

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Zespól redakcyjny Świętokrzyskiej Platformy Współpracy Zagranicznej
Departament Promocji, Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki
Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego
25-502 Kielce, ul. Paderewskiego 34A
tel. 41 341 69 14
faks 41 344 36 11
spwz@sejmik.kielce.pl
Projekt pn. “Świętokrzyska platforma współpracy zagranicznej” w ramach konkursu “Wsparcie obywatelskiego i samorządowego wymiaru polskiej polityki zagranicznej 2013” jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

realizacja: strony internetowe NET-atak.pl

F O R U M

Login:

Hasło:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła? Kliknij tutaj!