Szukaj ...

  • w kategorii
  • od do
LOGO woj. świętokrzyskiegoHerb woj. świętokrzyskiego
plenru
dla niedowidzaćych
tworz pdf

Wydarzenia

2019-05-30

Zaproszenie na misję gospodarczą w Szanghaju

Polska Agencja Inwestycji i Handlu już po raz drugi została zaproszona do przygotowania udziału Polski w targach China International Import Expo, które odbędą się w dniach 5-10 listopada br. w Szanghaju. To największa tego typu impreza w Chinach organizowana z inicjatywy i pod patronatem Prezydenta Chin – Xi Jingpinga. Udział w targach stanowi niepowtarzalną okazję do zaprezentowania produktów Państwa firmy. Istotnym celem targów jest promocja w Chinach zagranicznych produktów konsumpcyjnych wysokiej jakości. ...

2018-11-27

Swiętokrzyski Trójkąt Uzdrowiskowy- misja gospodarcza tour operatorów

Sektor turystyczno-uzdrowiskowy jest jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się sektorów Regionu Świętokrzyskiego, którego potencjał można istotnie zwiększyć poprzez działania promocyjne. W takie przedsięwzięcia wpisuje się planowana przez Departament Inwestycji i Rozwoju Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego w dniach 12 – 15 czerwca 2019r. misja przyjazdowa gości zagranicznych połączona z VI spotkaniem sieciującym pn.: „Świętokrzyski Trójkąt Uzdrowiskowy”, które odbędzie się w dniu 14 czerwca w Busku-Zdroju. Celem tego wydarzenia, jak w latach ubiegłych będzie promocja regionalnych możliwości tego sektora na rynkach zagranicznych oraz nawiązanie nowych, trwałych kontaktów. Program wydarzenia przewiduje w części merytorycznej, oprócz wystąpień znakomitych ekspertów, również wizyty w lokalnych sanatoriach i szpitalach uzdrowiskowych. ...

2018-05-23

Spotkanie Grupy Sterującej międzynarodowego projektu ATM for SME`s

W dniach 17-18 maja 2018 r. w Cagliari odbyło się spotkanie Grupy Sterującej  międzynarodowego projektu  ATM for SME`s – “Access to Microfinance for Small and Medium-sized Enterprises”, (“Dostęp do mikrofinansowania dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw”), realizowanego przez Biuro Regionalne Województwa Świętokrzyskiego w Brukseli w ramach Programu INTERREG EUROPA. ...

więcej

spwzswpz

Aktualności


2019-10-14

Projekt Tolerancja−Integracja−Kultura−Otwartość

Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach zrealizowało trwający dwadzieścia cztery miesiące międzynarodowy projekt w ramach programu Erasmus+, Akcja: Mobilność osób uczących się i pracowników.

więcej

2019-09-30

Ambasadorowie przyjadą do świętokrzyskiego

W dniach 4-6 października 2019 r. w województwie świętokrzyskim na zaproszenie Ministerstwa Spraw Zagranicznych będzie gościć kilkudziesięciu szefów misji dyplomatycznych akredytowanych w Rzeczpospolitej Polskiej. Celem wizyty jest promowanie województwa i zaprezentowanie jego potencjału gospodarczego oraz walorów turystyczno-krajoznawczych.

więcej

2019-09-03

Świętokrzyskie warzywa trafią do Egiptu, Algierii i Maroka

Ziemia sandomierska to jedno z największych zagłębi sadowniczych w Polsce, a owoce i warzywa to jej nierozerwalny symbol. O tym, jak wykorzystać ten potencjał rozmawiano na Zamku Królewskim w Sandomierzu. – To kolejny krok w nawiązaniu kontaktów handlowych i promocji świętokrzyskich produktów – mówił podczas otwarcia spotkania marszałek Andrzej Bętkowski.

więcej

2019-08-28

Miedzynarodowa misja gospodarcza "Potencjał eksportowy i handlowy świętokrzyskich producentów sektora spożywczo-przetwórczego" w Sandomierzu

Centrum Obsługi Inwestora i Przedsiębiorczości działające w strukturach Departamentu Inwestycji i Rozwoju Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego organizuje przy wsparciu Starostwa Powiatu Sandomierskiego VII edycję  międzynarodowych spotkań sieciujących B2B pn.: „Potencjał eksportowy i handlowy świętokrzyskich producentów sektora spożywczo-przetwórczego”, które odbędą się w dniu 30 sierpnia 2019 r. o godz. 10.00 na Zamku Królewskim w Sandomierzu.

więcej

2019-08-28

Dzień Niepodległości Ukrainy w województwie świętokrzyskim

Obchody Dnia Niepodległości Ukrainy w Województwie Świętokrzyskim odbyły się dziś w Punkcie Informacyjno-Doradczym dla Cudzoziemców w Kielcach. To pierwsze tego typu wydarzenie organizowane w regionie. W uroczystym spotkaniu z ukraińskimi mieszkańcami naszego województwa udział wziął marszałek Andrzej Bętkowski.

więcej

Kalendarium

Listopad 2019
PonWtŚrCzPtSobNdz
        123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Galeria

Współpraca zagraniczna

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Zespól redakcyjny Świętokrzyskiej Platformy Współpracy Zagranicznej
Departament Promocji, Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki
Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego
25-502 Kielce, ul. Paderewskiego 34A
tel. 41 341 69 14
faks 41 344 36 11
spwz@sejmik.kielce.pl
Projekt pn. “Świętokrzyska platforma współpracy zagranicznej” w ramach konkursu “Wsparcie obywatelskiego i samorządowego wymiaru polskiej polityki zagranicznej 2013” jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

realizacja: strony internetowe NET-atak.pl

F O R U M

Login:

Hasło:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła? Kliknij tutaj!