Szukaj ...

  • w kategorii
  • od do
LOGO woj. świętokrzyskiegoHerb woj. świętokrzyskiego
plenru
dla niedowidzaćych
tworz pdf

Wydarzenia

więcej

spwzswpz

Aktualności


2017-10-05

Poznają ojczyznę przodków podążając szlakiem Legionów Piłsudskiego

W regionie świętokrzyskim goszczą potomkowie Polaków, którzy osiedli w rejonie Winnicy na Ukrainie, zrzeszeni w Związku Polaków Winniczyzny. 4 października, mieli okazję poznać Kielce i zobaczyć miejsca związane z Józefem Piłsudskim. W Muzeum Dialogu Kultur spotkali się z wicemarszałkiem Janem Maćkowiakiem i Ewą Kapel-Śniowską, zastępcą dyrektora Departamentu Promocji, Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego.

więcej

2017-10-05

Konsul Generalny Ukrainy w Krakowie Oleg Mandiuk w Kielcach

Na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach marszałek województwa świętokrzyskiego Adam Jarubas i wicemarszałek Jan Maćkowiak uczestniczyli  w uroczystej inauguracji roku akademickiego 2017/2018, której gościem był Konsul Generalny Ukrainy w Krakowie Oleg Mandiuk .

więcej

2017-09-22

Kontynuacja inicjatywy Lagging Regions w województwie świętokrzyskim

Inicjatywa Lagging Regions zainicjowana przez Komisję Europejską w województwie świętokrzyskim i województwie podkarpackim w kwietniu 2016 będzie kontynuowana w pięciu regionach na terenie Polski: świętokrzyskim, podkarpackim, a także lubelskim, śląskim i małopolskim. Inicjatywa, która ma na celu pilotażowe działanie wzmacniające kluczowe czynniki wzrostu gospodarczego w województwach na terenie naszego kraju będzie kontynuowana pod zmienioną nazwą Catching-up regions i jest wynikiem wniosków, do jakich doszli specjaliści z Banku Światowego po realizacji dotychczasowych działań.

więcej

2017-09-22

Przedsiębiorcy rozmawiali o efektach misji gospodarczej w Kazachstanie

Uczestnicy misji gospodarczej na wystawie EXPO ASTANA 2017 w Kazachstanie, wzięli udział w spotkaniu podsumowującym wyjazd. Ze świętokrzyskimi przedsiębiorcami spotkał się Marek Szczepanik, członek Zarządu Województwa Świętokrzyskiego, Grzegorz Gałuszka, przewodniczący Komisji Strategii Rozwoju, Promocji i Współpracy z Zagranica Sejmiku oraz Grzegorz Orawiec, dyrektor Departamentu Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego w Kielcach.

więcej

2017-09-18

Delegacja z ukraińskiego obwodu winnickiego

W województwie świętokrzyskim w dniach 17 – 20 września przebywa delegacja z ukraińskiego obwodu winnickiego. Grupa 34 osób - pracowników Winnickiej Administracji Obwodowej oraz przedstawicieli rejonów z terenu obwodu winnickiego spotkała się z wicemarszałkiem województwa świętokrzyskiego Janem Maćkowiakiem, dyrektorem Departamentu Polityki Regionalnej Grzegorzem Orawcem oraz Ewą Kapel-Śniowską, zastępcą dyrektora Departamentu Promocji, Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego.

więcej

Kalendarium

Wrzesień 2019
PonWtŚrCzPtSobNdz
            1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30           

Galeria

Współpraca zagraniczna

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Zespól redakcyjny Świętokrzyskiej Platformy Współpracy Zagranicznej
Departament Promocji, Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki
Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego
25-502 Kielce, ul. Paderewskiego 34A
tel. 41 341 69 14
faks 41 344 36 11
spwz@sejmik.kielce.pl
Projekt pn. “Świętokrzyska platforma współpracy zagranicznej” w ramach konkursu “Wsparcie obywatelskiego i samorządowego wymiaru polskiej polityki zagranicznej 2013” jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

realizacja: strony internetowe NET-atak.pl

F O R U M

Login:

Hasło:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła? Kliknij tutaj!