Szukaj ...

  • w kategorii
  • od do
LOGO woj. świętokrzyskiegoHerb woj. świętokrzyskiego
plenru
dla niedowidzaćych
tworz pdf

Wydarzenia

więcej

spwzswpz

Aktualności


2017-09-22

Przedsiębiorcy rozmawiali o efektach misji gospodarczej w Kazachstanie

Uczestnicy misji gospodarczej na wystawie EXPO ASTANA 2017 w Kazachstanie, wzięli udział w spotkaniu podsumowującym wyjazd. Ze świętokrzyskimi przedsiębiorcami spotkał się Marek Szczepanik, członek Zarządu Województwa Świętokrzyskiego, Grzegorz Gałuszka, przewodniczący Komisji Strategii Rozwoju, Promocji i Współpracy z Zagranica Sejmiku oraz Grzegorz Orawiec, dyrektor Departamentu Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego w Kielcach.

więcej

2017-09-18

Delegacja z ukraińskiego obwodu winnickiego

W województwie świętokrzyskim w dniach 17 – 20 września przebywa delegacja z ukraińskiego obwodu winnickiego. Grupa 34 osób - pracowników Winnickiej Administracji Obwodowej oraz przedstawicieli rejonów z terenu obwodu winnickiego spotkała się z wicemarszałkiem województwa świętokrzyskiego Janem Maćkowiakiem, dyrektorem Departamentu Polityki Regionalnej Grzegorzem Orawcem oraz Ewą Kapel-Śniowską, zastępcą dyrektora Departamentu Promocji, Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego.

więcej

2017-09-13

O sztuce ormiańskiej w kieleckim "plastyku"

Uczniowie Zespołu Państwowych Szkół Plastycznych im. Józefa Szermentowskiego w Kielcach wzięli udział w wykładach prezentujących historię, kulturę i sztukę Ormian. Prelekcje odbyły się w ramach Roku Kultury Ormiańskiej organizowanego przez kielecki "plastyk". Wykłady poprowadził Paweł Grzesik z Muzeum Narodowego w Kielcach oraz Marina Khanamiryan z Fundacji Polsko-Ormiańskiej w Warszawie.

więcej

2017-09-13

Afrykańska podróż z Marcinem Kydryńskim

W Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej im. Witolda Gombrowicza w Kielcach 11 września odbyło się spotkanie autorskie z Marcinem Kydryńskim. Dziennikarz muzyczny, kompozytor, autor tekstów, producent, podróżnik i fotograf spotkał się z czytelnikami, aby porozmawiać o jego pasji do fotografii i egzotycznych wypraw. Sala biblioteki była wypełniona po brzegi. W wydarzeniu wzięła udział Agata Binkowska, członek Zarządu Województwa Świętokrzyskiego.

więcej

2017-08-30

Ukraińskie dzieci wypoczywają w świętokrzyskim

20 dzieci z ukraińskiego Obwodu Winnickiego z rodzin poszkodowanych w wyniku działań wojennych na wschodzie Ukrainy, wypoczywa w województwie świętokrzyskim, poznając jednocześnie największe atrakcje naszego regionu. We wtorek miały one okazje spotkać się z władzami województwa - marszałkiem Adamem Jarubasem oraz wicemarszałkiem Janem Maćkowiakiem.  

więcej

Kalendarium

Listopad 2019
PonWtŚrCzPtSobNdz
        123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Galeria

Współpraca zagraniczna

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Zespól redakcyjny Świętokrzyskiej Platformy Współpracy Zagranicznej
Departament Promocji, Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki
Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego
25-502 Kielce, ul. Paderewskiego 34A
tel. 41 341 69 14
faks 41 344 36 11
spwz@sejmik.kielce.pl
Projekt pn. “Świętokrzyska platforma współpracy zagranicznej” w ramach konkursu “Wsparcie obywatelskiego i samorządowego wymiaru polskiej polityki zagranicznej 2013” jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

realizacja: strony internetowe NET-atak.pl

F O R U M

Login:

Hasło:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła? Kliknij tutaj!