Szukaj ...

  • w kategorii
  • od do
LOGO woj. świętokrzyskiegoHerb woj. świętokrzyskiego
plenru
dla niedowidzaćych
tworz pdf

Wydarzenia

więcej

spwzswpz

Aktualności


2018-12-28

Otwarty nabór wniosków w programie „Europa dla obywateli” na projekty w ramach Komponentu 2, Działanie 2.2 Sieci miast!

Agencja Wykonawcza ds. Edukacji, Kultury i Sektora Audiowizualnego otworzyła nabór wniosków w programie „Europa dla obywateli” na projekty w ramach Komponentu 2, Działanie 2.2 Sieci miast.

więcej

2018-12-18

Polskie zamki i rezydencje na Ukrainie - promocja książek ukraińskiego przewodnika i dziennikarza Dmytro Antoniuka

W dniu 19 grudnia o godzinie 16:00 serdecznie zapraszamy do Muzeum Dialogu Kultur na spotkanie z ukraińskim przewodnikiem i dziennikarzem Dmytro Antoniukiem. Tematem spotkania będzie promocja dwóch tomów książek pt. "Polskie zamki i rezydencje na Ukrainie" autorstwa Pana Antoniuka, które powstały dzięki wsparciu Instytutu Polskiego w Kijowie oraz Fundacji Pomoc Polakom na Wschodzie.
Patronem spotkania, podczas którego będzie doskonała okazja do ciekawej dyskusji oraz otrzymania bezpłatnych egzemplarzy ww. pozycji jest Stowarzyszenie Integracja Europa - Wschód. Dodatkowo na tę okazję  przygotowano prezentację kilku wybranych z ponad setki filmów z drona przedstawiających dawne zabytki Rzeczypospolitej Obojga Narodów na Ukrainie. Serdecznie zapraszamy!  

więcej

2018-12-13

Chińscy przedsiębiorcy w Urzędzie Marszałkowskim

Turystyka, zdrowie oraz branża rolno-spożywcza to dziedziny, w których świętokrzyscy przedsiębiorcy i inne podmioty mogliby współpracować z chińskimi partnerami. O możliwościach takiej kooperacji z przedstawicielami chińskiego przedsiębiorstwa, wstępnie zainteresowanego również inwestowaniem w regionie świętokrzyskim, rozmawiali marszałek województwa Andrzej Bętkowski oraz członek Zarządu Województwa Marek Jońca.

więcej

2018-12-10

Uczniowie z Łopuszna na miedzynarodowych praktykach w Grecji

30 uczniów z Powiatowego Zespołu Szkół w Łopusznie przez trzy tygodnie doskonali umiejętności zawodowe na praktykach w Grecji.

więcej

2018-12-07

Oficjalne przekazanie koordynacji działań Domu Polski Wschodniej w Brukseli dla Województwa Świętokrzyskiego

W dniu 5 grudnia 2018 r. w siedzibie Ambasady RP w Królestwie Belgii Pan Andrzej Bętkowski Marszałek Województwa oraz Grzegorz Orawiec Dyrektor Departamentu Polityki Regionalnej i Konrad Cedro Przedstawiciel Województwa Świętokrzyskiego w Brukseli wzięli udział w spotkaniu z JE Arturem Orzechowskim Ambasadorem RP w Królestwie Belgii oraz Panią Joanną Doberszyc – Toulsaly Radcą-Minister, Zastępcą Kierownika Placówki Ambasady RP w Brukseli. Tematem rozmów były dotychczasowe, efektywne prace związane z promocją gospodarczą i pro-inwestycyjną  województwa świętokrzyskiego w Belgii, a także innych krajów europejskich, jak również omówione zostały nowe inicjatywy i pomysły na współpracę z Ambasadą w 2019 r., przez pryzmat działań Biura Regionalnego Województwa Świętokrzyskiego w Brukseli.

więcej

Kalendarium

Lipiec 2019
PonWtŚrCzPtSobNdz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031       

Galeria

Współpraca zagraniczna

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Zespól redakcyjny Świętokrzyskiej Platformy Współpracy Zagranicznej
Departament Promocji, Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki
Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego
25-502 Kielce, ul. Paderewskiego 34A
tel. 41 341 69 14
faks 41 344 36 11
spwz@sejmik.kielce.pl
Projekt pn. “Świętokrzyska platforma współpracy zagranicznej” w ramach konkursu “Wsparcie obywatelskiego i samorządowego wymiaru polskiej polityki zagranicznej 2013” jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

realizacja: strony internetowe NET-atak.pl

F O R U M

Login:

Hasło:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła? Kliknij tutaj!