Szukaj ...

  • w kategorii
  • od do
LOGO woj. świętokrzyskiegoHerb woj. świętokrzyskiego
plenru
dla niedowidzaćych
tworz pdf

Wydarzenia

więcej

spwzswpz

Aktualności


2016-06-10

Europejski Szczyt Regionów i Miast w Bratysławie

Co dwa lata, Komitet Regionów zaprasza polityków ze wszystkich szczebli władzy w Europie  na Europejski Szczyt Regionów i Miast .Celem wydarzenia jest omówienie zagadnień które wpływają na codzienne funkcjonowanie ludzi i biznesu na terenie całej Unii Europejskiej. Wydarzenie to jest adresowane do samorządowców wszystkich szczebli, ekspertów, środowisk akademickich i przedsiębiorców. Takie spotkania pomagają zrozumieć, że lokalne doświadczenia znajdują odzwierciedlenie w polityce narodowej i będą miały wpływ na perspektywy gospodarcze, społeczne i terytorialne w Europie w nadchodzących latach.

więcej

2016-06-09

Przedstawiciele Ambasady i Konsulatu USA z wizytą u marszałka Adama Jarubasa

Kierunki rozwoju regionu na najbliższe lata oraz wykorzystanie funduszy unijnych były głównymi tematami spotkania marszałka województwa świętokrzyskiego Adama Jarubasa z przedstawicielami Ambasady USA w Warszawie oraz Konsulatu USA w Krakowie. Goście byli szczególnie zainteresowani m. in. tendencjami demograficznymi w regionie oraz rozwojem infrastruktury komunikacyjnej. W spotkaniu uczestniczyli dyrektor Departamentu Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego Grzegorz Orawiec oraz doradca marszałka województwa ds. międzynarodowych Andrzej Łukasik.

więcej

2016-06-06

Goście z Obwodu Winnickiego w Województwie Świętokrzyskim

W dniach 4-7 czerwca br. w województwie świętokrzyskim przebywała delegacja przedstawicieli administracji państwowej obwodu winnickiego na Ukrainie.

więcej

2016-06-03

Letnia Szkoła Języka Polskiego w Kielcach

Stowarzyszenie Integracja Europa-Wschód organizuje 10 - dniową Letnią Szkołę Języka Polskiego w Kielcach. To doskonała okazja dla gości ze wschodu na obcowanie z polską kulturą, językiem i historią, a także na poznanie najciekawszych atrakcji i bogactwa kulturowego województwa świętokrzyskiego.

więcej

2016-06-01

Międzynarodowe Targi Żywności Alimentaria w Hiszpanii z udziałem świętokrzyskich firm

W dniach 25-28 kwietnia 2016 roku, w Barcelonie odbyła się 21 edycja Międzynarodowych Targów Żywności Alimentaria. Podczas targów, na stoisku narodowym zorganizowanym pod hasłem: „Polska smakuje”, prezentowały się między innymi firmy z Regionu Świętokrzyskiego: „Gomar” z Pińczowa, WSP „Społem” z Kielc, PPH Vitalpol ze Świniar oraz PW MAT ze Starachowic, którym wsparcia logistyczno-organizacyjnego udzielił  Departament Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego.

więcej

Kalendarium

Lipiec 2019
PonWtŚrCzPtSobNdz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031       

Galeria

Współpraca zagraniczna

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Zespól redakcyjny Świętokrzyskiej Platformy Współpracy Zagranicznej
Departament Promocji, Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki
Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego
25-502 Kielce, ul. Paderewskiego 34A
tel. 41 341 69 14
faks 41 344 36 11
spwz@sejmik.kielce.pl
Projekt pn. “Świętokrzyska platforma współpracy zagranicznej” w ramach konkursu “Wsparcie obywatelskiego i samorządowego wymiaru polskiej polityki zagranicznej 2013” jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

realizacja: strony internetowe NET-atak.pl

F O R U M

Login:

Hasło:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła? Kliknij tutaj!