Szukaj ...

  • w kategorii
  • od do
LOGO woj. świętokrzyskiegoHerb woj. świętokrzyskiego
plenru
dla niedowidzaćych
tworz pdf

Wydarzenia

więcej

spwzswpz

Aktualności


2016-06-15

Polonia Amerykańska zainteresowana polskimi uzdrowiskami

16 czerwca o godzinie 14.00 w Hotelu Bristol Art&Medical Spa w Busku Zdroju odbędzie się kolejne spotkanie eksperckie „Jak dotrzeć z ofertą do Polonii Amerykańskiej i być o krok przed konkurencją”. Zostanie zorganizowane w ramach spotkań sieciujących III Konferencji uzdrowiskowej zatytułowanej „Czy srebrna gospodarka może być złota” i przyjazdowej misji gospodarczej zagranicznych ekspertów z dziedziny turystyki medycznej, które odbędą się w dniach 15-18 czerwca w Busku Zdroju i Solcu Zdroju. Spotkania organizowane są przez Departament Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego.

więcej

2016-06-13

Lagging Regions zgodnie z planem

9 czerwca w siedzibie Banku Światowego w Warszawie odbyło się spotkanie Komitetu Sterującego w związku z realizacją inicjatywy Komisji Europejskiej „Lagging Regions”. Inicjatywa ma na celu przygotowanie Planu Działania na rzecz rozwoju przedsiębiorczości i wzrostu zatrudnienia w regionie świętokrzyskim zaproponowanego przez Komisję Europejską. Spotkania, w ramach inicjatywy koordynuje Departament Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego, a grupy robocze skupiają się na opracowaniu planu pomocy dla przedsiębiorców, dopasowaniu szkolnictwa zawodowego do rynku pracy, a także skuteczniejszego wykorzystania środków finansowych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.

więcej

2016-06-10

Europejski Szczyt Regionów i Miast w Bratysławie

Co dwa lata, Komitet Regionów zaprasza polityków ze wszystkich szczebli władzy w Europie  na Europejski Szczyt Regionów i Miast .Celem wydarzenia jest omówienie zagadnień które wpływają na codzienne funkcjonowanie ludzi i biznesu na terenie całej Unii Europejskiej. Wydarzenie to jest adresowane do samorządowców wszystkich szczebli, ekspertów, środowisk akademickich i przedsiębiorców. Takie spotkania pomagają zrozumieć, że lokalne doświadczenia znajdują odzwierciedlenie w polityce narodowej i będą miały wpływ na perspektywy gospodarcze, społeczne i terytorialne w Europie w nadchodzących latach.

więcej

2016-06-09

Przedstawiciele Ambasady i Konsulatu USA z wizytą u marszałka Adama Jarubasa

Kierunki rozwoju regionu na najbliższe lata oraz wykorzystanie funduszy unijnych były głównymi tematami spotkania marszałka województwa świętokrzyskiego Adama Jarubasa z przedstawicielami Ambasady USA w Warszawie oraz Konsulatu USA w Krakowie. Goście byli szczególnie zainteresowani m. in. tendencjami demograficznymi w regionie oraz rozwojem infrastruktury komunikacyjnej. W spotkaniu uczestniczyli dyrektor Departamentu Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego Grzegorz Orawiec oraz doradca marszałka województwa ds. międzynarodowych Andrzej Łukasik.

więcej

2016-06-06

Goście z Obwodu Winnickiego w Województwie Świętokrzyskim

W dniach 4-7 czerwca br. w województwie świętokrzyskim przebywała delegacja przedstawicieli administracji państwowej obwodu winnickiego na Ukrainie.

więcej

Kalendarium

Wrzesień 2019
PonWtŚrCzPtSobNdz
            1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30           

Galeria

Współpraca zagraniczna

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Zespól redakcyjny Świętokrzyskiej Platformy Współpracy Zagranicznej
Departament Promocji, Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki
Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego
25-502 Kielce, ul. Paderewskiego 34A
tel. 41 341 69 14
faks 41 344 36 11
spwz@sejmik.kielce.pl
Projekt pn. “Świętokrzyska platforma współpracy zagranicznej” w ramach konkursu “Wsparcie obywatelskiego i samorządowego wymiaru polskiej polityki zagranicznej 2013” jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

realizacja: strony internetowe NET-atak.pl

F O R U M

Login:

Hasło:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła? Kliknij tutaj!