Szukaj ...

  • w kategorii
  • od do
LOGO woj. świętokrzyskiegoHerb woj. świętokrzyskiego
plenru
dla niedowidzaćych
tworz pdf

Wydarzenia

2019-05-30

Zaproszenie na misję gospodarczą w Szanghaju

Polska Agencja Inwestycji i Handlu już po raz drugi została zaproszona do przygotowania udziału Polski w targach China International Import Expo, które odbędą się w dniach 5-10 listopada br. w Szanghaju. To największa tego typu impreza w Chinach organizowana z inicjatywy i pod patronatem Prezydenta Chin – Xi Jingpinga. Udział w targach stanowi niepowtarzalną okazję do zaprezentowania produktów Państwa firmy. Istotnym celem targów jest promocja w Chinach zagranicznych produktów konsumpcyjnych wysokiej jakości. ...

2018-11-27

Swiętokrzyski Trójkąt Uzdrowiskowy- misja gospodarcza tour operatorów

Sektor turystyczno-uzdrowiskowy jest jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się sektorów Regionu Świętokrzyskiego, którego potencjał można istotnie zwiększyć poprzez działania promocyjne. W takie przedsięwzięcia wpisuje się planowana przez Departament Inwestycji i Rozwoju Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego w dniach 12 – 15 czerwca 2019r. misja przyjazdowa gości zagranicznych połączona z VI spotkaniem sieciującym pn.: „Świętokrzyski Trójkąt Uzdrowiskowy”, które odbędzie się w dniu 14 czerwca w Busku-Zdroju. Celem tego wydarzenia, jak w latach ubiegłych będzie promocja regionalnych możliwości tego sektora na rynkach zagranicznych oraz nawiązanie nowych, trwałych kontaktów. Program wydarzenia przewiduje w części merytorycznej, oprócz wystąpień znakomitych ekspertów, również wizyty w lokalnych sanatoriach i szpitalach uzdrowiskowych. ...

2018-05-23

Spotkanie Grupy Sterującej międzynarodowego projektu ATM for SME`s

W dniach 17-18 maja 2018 r. w Cagliari odbyło się spotkanie Grupy Sterującej  międzynarodowego projektu  ATM for SME`s – “Access to Microfinance for Small and Medium-sized Enterprises”, (“Dostęp do mikrofinansowania dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw”), realizowanego przez Biuro Regionalne Województwa Świętokrzyskiego w Brukseli w ramach Programu INTERREG EUROPA. ...

więcej

spwzswpz

Aktualności


2019-08-07

Szczególni goście z Ukrainy wypoczywają w województwie świętokrzyskim

Dwudziestoosobowa grupa dzieci i młodzieży z Winnicy, których rodziny ucierpiały w wyniku konfliktu zbrojnego na wschodzie Ukrainy, gości w województwie świętokrzyskim na zaproszenie marszałka Andrzeja Bętkowskiego. W czasie tygodniowego pobytu dla ukraińskich gości przewidziano wiele atrakcji turystycznych, krajoznawczych i historycznych.

więcej

2019-07-30

Świętokrzyskie firmy na targach rolniczych w Belgii

Dom Polski Wschodniej w Brukseli zorganizował wspólne stoisko promocyjne podczas dorocznych Targów Rolnictwa, Leśnictwa oraz Agrobiznesu – Foire de Libramont, które odbyły się w belgijskiej miejscowości Libramont-Chevigny w dniach 26-29 lipca 2019 r.

więcej

2019-07-25

Dzieci z Ukrainy i Białorusi poznają świętokrzyskie

Na zaproszenie marszałka Andrzeja Bętkowskiego województwo świętokrzyskie odwiedzili młodzi Polacy z Białorusi i Ukrainy. W regionie przebywa 40 – osobowa grupa dzieci i młodzieży z polskich szkół na białoruskiej Grodzieńszczyźnie i z ukraińskiego Obwodu Winnickiego. Letni obóz edukacyjno-wypoczynkowy obfituje w wiele atrakcji.

więcej

2019-07-23

Europeade 2022 w Kielcach!

Europeada, czyli Europejski Festiwal Miłośników Kultury Ludowej wraca do Kielc. W ostatni czwartek, w trakcie tegorocznej edycji wydarzenia we Frankenbergu, Międzynarodowy Komitet Europeade oficjalnie poinformował o przyznaniu Kielcom prawa do organizacji festiwalu w 2022 roku.

więcej

2019-07-22

Misja gospodarcza do Buska-Zdroju – są już pierwsze efekty!

W dniach 12 – 15 czerwca br. w Busku-Zdroju odbyła się gospodarcza misja przyjazdowa zagranicznych przedsiębiorców i specjalistów z branży turystyki zdrowotnej i prozdrowotnej. Było to już szóste spotkanie poświęcone promocji regionalnych usług uzdrowiskowych na rynkach zagranicznych. Wzięli w nim udział eksperci z Argentyny, Danii, Norwegii, Rosji, RPA, Szwecji, Ukrainy, USA i Wielkiej Brytanii.

więcej

Kalendarium

Sierpień 2019
PonWtŚrCzPtSobNdz
      1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Galeria

Współpraca zagraniczna

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Zespól redakcyjny Świętokrzyskiej Platformy Współpracy Zagranicznej
Departament Promocji, Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki
Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego
25-502 Kielce, ul. Paderewskiego 34A
tel. 41 341 69 14
faks 41 344 36 11
spwz@sejmik.kielce.pl
Projekt pn. “Świętokrzyska platforma współpracy zagranicznej” w ramach konkursu “Wsparcie obywatelskiego i samorządowego wymiaru polskiej polityki zagranicznej 2013” jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

realizacja: strony internetowe NET-atak.pl

F O R U M

Login:

Hasło:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła? Kliknij tutaj!