Szukaj ...

  • w kategorii
  • od do
LOGO woj. świętokrzyskiegoHerb woj. świętokrzyskiego
plenru
dla niedowidzaćych
tworz pdf

Wydarzenia

2019-05-30

Zaproszenie na misję gospodarczą w Szanghaju

Polska Agencja Inwestycji i Handlu już po raz drugi została zaproszona do przygotowania udziału Polski w targach China International Import Expo, które odbędą się w dniach 5-10 listopada br. w Szanghaju. To największa tego typu impreza w Chinach organizowana z inicjatywy i pod patronatem Prezydenta Chin – Xi Jingpinga. Udział w targach stanowi niepowtarzalną okazję do zaprezentowania produktów Państwa firmy. Istotnym celem targów jest promocja w Chinach zagranicznych produktów konsumpcyjnych wysokiej jakości. ...

2018-11-27

Swiętokrzyski Trójkąt Uzdrowiskowy- misja gospodarcza tour operatorów

Sektor turystyczno-uzdrowiskowy jest jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się sektorów Regionu Świętokrzyskiego, którego potencjał można istotnie zwiększyć poprzez działania promocyjne. W takie przedsięwzięcia wpisuje się planowana przez Departament Inwestycji i Rozwoju Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego w dniach 12 – 15 czerwca 2019r. misja przyjazdowa gości zagranicznych połączona z VI spotkaniem sieciującym pn.: „Świętokrzyski Trójkąt Uzdrowiskowy”, które odbędzie się w dniu 14 czerwca w Busku-Zdroju. Celem tego wydarzenia, jak w latach ubiegłych będzie promocja regionalnych możliwości tego sektora na rynkach zagranicznych oraz nawiązanie nowych, trwałych kontaktów. Program wydarzenia przewiduje w części merytorycznej, oprócz wystąpień znakomitych ekspertów, również wizyty w lokalnych sanatoriach i szpitalach uzdrowiskowych. ...

2018-05-23

Spotkanie Grupy Sterującej międzynarodowego projektu ATM for SME`s

W dniach 17-18 maja 2018 r. w Cagliari odbyło się spotkanie Grupy Sterującej  międzynarodowego projektu  ATM for SME`s – “Access to Microfinance for Small and Medium-sized Enterprises”, (“Dostęp do mikrofinansowania dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw”), realizowanego przez Biuro Regionalne Województwa Świętokrzyskiego w Brukseli w ramach Programu INTERREG EUROPA. ...

więcej

spwzswpz

Aktualności


2019-09-03

Świętokrzyskie warzywa trafią do Egiptu, Algierii i Maroka

Ziemia sandomierska to jedno z największych zagłębi sadowniczych w Polsce, a owoce i warzywa to jej nierozerwalny symbol. O tym, jak wykorzystać ten potencjał rozmawiano na Zamku Królewskim w Sandomierzu. – To kolejny krok w nawiązaniu kontaktów handlowych i promocji świętokrzyskich produktów – mówił podczas otwarcia spotkania marszałek Andrzej Bętkowski.

więcej

2019-08-28

Miedzynarodowa misja gospodarcza "Potencjał eksportowy i handlowy świętokrzyskich producentów sektora spożywczo-przetwórczego" w Sandomierzu

Centrum Obsługi Inwestora i Przedsiębiorczości działające w strukturach Departamentu Inwestycji i Rozwoju Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego organizuje przy wsparciu Starostwa Powiatu Sandomierskiego VII edycję  międzynarodowych spotkań sieciujących B2B pn.: „Potencjał eksportowy i handlowy świętokrzyskich producentów sektora spożywczo-przetwórczego”, które odbędą się w dniu 30 sierpnia 2019 r. o godz. 10.00 na Zamku Królewskim w Sandomierzu.

więcej

2019-08-28

Dzień Niepodległości Ukrainy w województwie świętokrzyskim

Obchody Dnia Niepodległości Ukrainy w Województwie Świętokrzyskim odbyły się dziś w Punkcie Informacyjno-Doradczym dla Cudzoziemców w Kielcach. To pierwsze tego typu wydarzenie organizowane w regionie. W uroczystym spotkaniu z ukraińskimi mieszkańcami naszego województwa udział wziął marszałek Andrzej Bętkowski.

więcej

2019-08-21

Dzień Niepodległości Ukrainy z udziałem władz województwa świętokrzyskiego

22 i 23 sierpnia 2019 r. w obwodzie winnickim na Ukrainie przebywać będą przedstawiciele województwa świętokrzyskiego:  Marszałek Województwa Andrzej Bętkowski,  Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Mieczysław Gębski, Sekretarz Województwa Mariusz Bodo oraz dyrektor Gabinetu Marszałka Województwa Marcin Piętak.

więcej

2019-08-07

Szczególni goście z Ukrainy wypoczywają w województwie świętokrzyskim

Dwudziestoosobowa grupa dzieci i młodzieży z Winnicy, których rodziny ucierpiały w wyniku konfliktu zbrojnego na wschodzie Ukrainy, gości w województwie świętokrzyskim na zaproszenie marszałka Andrzeja Bętkowskiego. W czasie tygodniowego pobytu dla ukraińskich gości przewidziano wiele atrakcji turystycznych, krajoznawczych i historycznych.

więcej

Kalendarium

Wrzesień 2019
PonWtŚrCzPtSobNdz
            1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30           

Galeria

Współpraca zagraniczna

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Zespól redakcyjny Świętokrzyskiej Platformy Współpracy Zagranicznej
Departament Promocji, Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki
Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego
25-502 Kielce, ul. Paderewskiego 34A
tel. 41 341 69 14
faks 41 344 36 11
spwz@sejmik.kielce.pl
Projekt pn. “Świętokrzyska platforma współpracy zagranicznej” w ramach konkursu “Wsparcie obywatelskiego i samorządowego wymiaru polskiej polityki zagranicznej 2013” jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

realizacja: strony internetowe NET-atak.pl

F O R U M

Login:

Hasło:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła? Kliknij tutaj!