Szukaj ...

  • w kategorii
  • od do
LOGO woj. świętokrzyskiegoHerb woj. świętokrzyskiego
plenru
dla niedowidzaćych
tworz pdf

Wydarzenia

2019-05-30

Zaproszenie na misję gospodarczą w Szanghaju

Polska Agencja Inwestycji i Handlu już po raz drugi została zaproszona do przygotowania udziału Polski w targach China International Import Expo, które odbędą się w dniach 5-10 listopada br. w Szanghaju. To największa tego typu impreza w Chinach organizowana z inicjatywy i pod patronatem Prezydenta Chin – Xi Jingpinga. Udział w targach stanowi niepowtarzalną okazję do zaprezentowania produktów Państwa firmy. Istotnym celem targów jest promocja w Chinach zagranicznych produktów konsumpcyjnych wysokiej jakości. ...

2018-11-27

Swiętokrzyski Trójkąt Uzdrowiskowy- misja gospodarcza tour operatorów

Sektor turystyczno-uzdrowiskowy jest jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się sektorów Regionu Świętokrzyskiego, którego potencjał można istotnie zwiększyć poprzez działania promocyjne. W takie przedsięwzięcia wpisuje się planowana przez Departament Inwestycji i Rozwoju Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego w dniach 12 – 15 czerwca 2019r. misja przyjazdowa gości zagranicznych połączona z VI spotkaniem sieciującym pn.: „Świętokrzyski Trójkąt Uzdrowiskowy”, które odbędzie się w dniu 14 czerwca w Busku-Zdroju. Celem tego wydarzenia, jak w latach ubiegłych będzie promocja regionalnych możliwości tego sektora na rynkach zagranicznych oraz nawiązanie nowych, trwałych kontaktów. Program wydarzenia przewiduje w części merytorycznej, oprócz wystąpień znakomitych ekspertów, również wizyty w lokalnych sanatoriach i szpitalach uzdrowiskowych. ...

2018-05-23

Spotkanie Grupy Sterującej międzynarodowego projektu ATM for SME`s

W dniach 17-18 maja 2018 r. w Cagliari odbyło się spotkanie Grupy Sterującej  międzynarodowego projektu  ATM for SME`s – “Access to Microfinance for Small and Medium-sized Enterprises”, (“Dostęp do mikrofinansowania dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw”), realizowanego przez Biuro Regionalne Województwa Świętokrzyskiego w Brukseli w ramach Programu INTERREG EUROPA. ...

więcej

spwzswpz

Uzdrowiska Świętokrzyskie zdobywają ukraiński rynek

W dniach 4-6 października 2016 roku, przedstawiciele Uzdrowisk Świętokrzyskich zaprezentowali swoja ofertę podczas Targów MTEC w Kijowie na Ukrainie. W delegacji wzięli udział przedstawiciele Hotelu Bristol Art&Medical, Sanatorium "Włókniarz", a także Uzdrowiska "Busko Zdrój S.A.". Koordynatorem wyjazdu był Departament Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego.

Pobyt na Ukrainie był również okazją do spotkań sieciujących, dzięki którym Uzdrowiska Świętokrzyskie mogą stać się bardziej rozpoznawalne na rynku ukraińskim, a wymiana pacjentów bardziej płynna i pozbawiona problemów wizowych.

Uczestnicy pobytu w Kijowie spotkali się z przedstawicielami Polskiego Centrum Medycznego działającego przy Polskim Centrum Biznesu w Kijowie, które od paru lat wspiera turystykę zdrowotną i prozdrowotna pomiędzy Polska a Ukrainą, promując pakiety i ofertę Uzdrowisk Świętokrzyskich wśród pacjentów i turystów z Ukrainy.

Dodatkowo podczas pobytu miało miejsce spotkanie z Bartoszem Musiałowiczem, Radcą Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji w Kijowie, który zaoferował wsparcie przy organizacji regularnych misji wyjazdowych i przyjazdowych pomiędzy polskimi uzdrowiskami a Ukrainą w ramach planowanego projektu wsparcia turystyki medycznej przez Ministerstwo Rozwoju.

Wizyta w Kijowie była również okazją do spotkania z Ukraińskim Stowarzyszeniem Turystyki Medycznej, które było gościem konferencji "Czy srebrna gospodarka może być złota" w czerwcu tego roku, i z którym Departament Polityki Regionalnej planuje realizację kolejnych projektów w celu rozwoju branży turystyki zdrowotnej i prozdrowotnej jako jednej z inteligentnych specjalizacji Regionu Świętokrzyskiego.

Źródło: www.sejmik.kielce.pl

Kalendarium

Wrzesień 2019
PonWtŚrCzPtSobNdz
            1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30           

Galeria

Współpraca zagraniczna

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Zespól redakcyjny Świętokrzyskiej Platformy Współpracy Zagranicznej
Departament Promocji, Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki
Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego
25-502 Kielce, ul. Paderewskiego 34A
tel. 41 341 69 14
faks 41 344 36 11
spwz@sejmik.kielce.pl
Projekt pn. “Świętokrzyska platforma współpracy zagranicznej” w ramach konkursu “Wsparcie obywatelskiego i samorządowego wymiaru polskiej polityki zagranicznej 2013” jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

realizacja: strony internetowe NET-atak.pl

F O R U M

Login:

Hasło:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła? Kliknij tutaj!